B43821F9226M
Partnumber:
B43821F9226M
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 22uF 400V 20% (12.5 X 25mm) Radial 5mm 8.4 Ohm 200mA 3000h 85°C Bulk