B43851F4106M000
Partnumber:
B43851F4106M000
Manufacturer:
TDK
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 10uF 350V 20% (10 X 16mm) Radial 5mm 21 Ohm 70mA 3000h 105°C Bulk