B72210S0251K101
Partnumber:
B72210S0251K101
Manufacturer:
TDK
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Var MOV 250VAC/320VDC 2500A 390V Thru-Hole Radial Bulk