B78108S1153K000
Partnumber:
B78108S1153K000
Manufacturer:
TDK
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
RF Choke Drum Core 15uH 10% 100KHz 60Q-Factor Ferrite 610mA 600mOhm DCR AXL Automotive T/R