B78108S1332K000
Partnumber:
B78108S1332K000
Manufacturer:
TDK
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
RF Choke Drum Core 3.3uH 10% 1MHz 60Q-Factor Ferrite 900mA 290mOhm DCR AXL Automotive T/R