B80NF55-08
Partnumber:
B80NF55-08
Manufacturer:
STMicroelectronics
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
N-channel 55 V - 0.0065 Ω - 80 A - TO-220 - D2PAK - TO-247 STripFET? Power MOSFET