B82111B0000C020
Partnumber:
B82111B0000C020
Manufacturer:
TDK
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
VHF Choke Wirewound 20uH 20% 100KHz Ferrite 3A 54mOhm DCR AXL Bulk