B82432A1103K
Partnumber:
B82432A1103K
Manufacturer:
TDK
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor General Purpose Chip Molded Wirewound 10uH 10% 1MHz 45Q-Factor Ferrite 320mA 980mOhm DCR 1812 Automotive T/R