B82432A1222K
Partnumber:
B82432A1222K
Manufacturer:
TDK
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor General Purpose Chip Molded Wirewound 2.2uH 10% 1MHz 30Q-Factor Ferrite 480mA 430mOhm DCR 1812 Automotive T/R