B82432A1223K
Partnumber:
B82432A1223K
Manufacturer:
TDK
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor General Purpose Chip Molded Wirewound 22uH 10% 100KHz 45Q-Factor Ferrite 260mA 1.45Ohm DCR 1812 Automotive T/R