B82432T1103K
Partnumber:
B82432T1103K
Manufacturer:
EPCOS
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Chip Molded Wirewound 10uH 10% 2.52MHz 10Q-Factor Ferrite 650mA 350mOhm DCR 1812 Automotive