B82432T1333K000
Partnumber:
B82432T1333K000
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Chip Molded Wirewound 33uH 10% 2.52MHz 10Q-Factor Ferrite 400mA 1.2Ohm DCR 1812 Automotive T/R