B82442A1103K000
Partnumber:
B82442A1103K000
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor General Purpose Chip Drum Core 10uH 10% 2.52MHz 10Q-Factor Ferrite 0.69A 0.168Ohm DCR 2220 Automotive T/R