B82442T1474K000
Partnumber:
B82442T1474K000
Manufacturer:
TDK
products.category:
MODULES
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor General Purpose Chip Molded Wirewound 470uH 10% 796KHz 20Q-Factor Ferrite 0.24A 4.73Ohm DCR 2220 Automotive T/R