B82472G4473M
Partnumber:
B82472G4473M
Manufacturer:
TDK
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Shielded Wirewound 47uH 20% 100KHz Ferrite 860mA 300mOhm DCR T/R