B84143A0050R105
Partnumber:
B84143A0050R105
Manufacturer:
TDK
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Power Line Filter 50Hz/60Hz 50A 520VAC Terminal Block Flange Mount