B84143B0320S080
Partnumber:
B84143B0320S080
Manufacturer:
TDK
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Power Line Filter 50Hz/60Hz 320A 520VAC Quick Connect Flange Mount