B85321A2502W160
Partnumber:
B85321A2502W160
Manufacturer:
TDK
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
EMI Filter RC-Circuit 16A 250VAC/600VDC Quick Connect Panel Mount