BA033LBSG
Partnumber:
BA033LBSG
Manufacturer:
ROHM SEMICONDUCTOR
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
1788 in stock
SKU:
BA033LBSG
Package
STANDARD REGULATOR POS 3.3V 0.28A 5-PIN SMP