BAS40-04-7-F
Partnumber:
BAS40-04-7-F
Manufacturer:
Diodes Incorporated
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
574000 in stock
SKU:
BAS40-04-7-F
Package
Rectifier Diode Schottky 40V 0.2A 5ns 3-Pin SOT-23 T/R