BAS40-04-V-GS18
Partnumber:
BAS40-04-V-GS18
Manufacturer:
Vishay
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Diode Small Signal Schottky 40V 0.2A Automotive 3-Pin SOT-23 T/R