Partnumber: BAS40-05-7-F
Manufacturer: Diodes Incorporated
products.category: Diode Dynamics
Availability: 703 in stock
SKU: BAS40-05-7-F
decrease increase
Package Diode Schottky 40V 0.2A Automotive 3-Pin SOT-23 T/R