BAS40ADW
Partnumber:
BAS40ADW
Manufacturer:
Diotec Semiconductor AG
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
1948 in stock
SKU:
BAS40ADW
Package
Diode Small Signal Switching 40V 0.2A 6-Pin SOT-363 T/R