BAS40W-05-7-F
Partnumber:
BAS40W-05-7-F
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
SKU:
BAS40W-05-7-F
Package
Rectifier Diode Schottky 40V 0.2A 5ns 3-Pin SOT-323 T/R