BAS70-04Q-7-F
Partnumber:
BAS70-04Q-7-F
Manufacturer:
Diodes Incorporated
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Rectifier Diode Schottky 70V 0.07A 5ns Automotive 3-Pin SOT-23 T/R