BBPY00160808600Y00
Partnumber:
BBPY00160808600Y00
Manufacturer:
Chilisin
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Ferrite Beads Multi-Layer 60Ohm 25% 100MHz 3A 40mOhm DCR 0603 T/R