BBUP00321611121Y00
Partnumber:
BBUP00321611121Y00
Manufacturer:
Chilisin
products.category:
C/R/E
Availability:
100000 in stock
Package
Ferrite Beads Multi-Layer 120Ohm 25% 100MHz 6A 0.012Ohm DCR 1206 T/R