BCAP0650P270K04
Partnumber:
BCAP0650P270K04
Manufacturer:
MAXWELL
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Supercap 650F 2.7V 20% (60.7 X 51.5mm) Screw Terminal 1500uA 0.0008 Ohm 1500h 65°C