BCN164A2201F7
Partnumber:
BCN164A2201F7
Manufacturer:
TT Electronics
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film Array 2.2K Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±200ppm/°C ISOL 8-Pin 1206(4 X 0603) Convex SMD T/R