BCN164A472J7
Partnumber:
BCN164A472J7
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film Array 4.7K Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/°C ISOL Molded 8-Pin 1206(4 X 0603) Convex SMD T/R