BCR25FM-14LJ
Partnumber:
BCR25FM-14LJ
Manufacturer:
Renesas Electronics
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
TRIAC Diode 800V 25A(RMS) 250A 3-Pin(3+Tab) TO-220FP