BCR30AM-12LBB00
Partnumber:
BCR30AM-12LBB00
Manufacturer:
Renesas Electronics
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
TRIAC Diode 600V 30A(RMS) 300A 3-Pin(3+Tab) TO-3P Tube