BD18IC0WEFJ-E2
Partnumber:
BD18IC0WEFJ-E2
Manufacturer:
ROHM Semiconductor
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
LDO Regulator Pos 1.8V 1A 8-Pin HTSOP-J EP T/R