BD33GC0MEFJ
Partnumber:
BD33GC0MEFJ
Manufacturer:
ROHM Semiconductor
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
LDO Regulator Pos 3.3V 1A Automotive 8-Pin HTSOP-J EP T/R