BDCA-15-25+
Partnumber:
BDCA-15-25+
Manufacturer:
Mini-Circuits
products.category:
HF/RF Device
Availability:
10000 in stock
Package
RF Couplers Bi-directional Coupling 15dB 0.8GHz to 2.5GHz 10-Pin Case DZ944 T/R