BFC233921104
Partnumber:
BFC233921104
Manufacturer:
Vishay
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Film Suppression X2 0.1uF 310VAC PP 20% (17.5 X 5 X 11mm) Radial Plastic Rectangular Can 15mm 110°C Automotive Loose