BFC233921334
Partnumber:
BFC233921334
Manufacturer:
VISHAY
products.category:
C/R/E
Availability:
100000 in stock
Package
Cap Film Suppression X2 0.33uF 310VAC PP 20% (26 X 6 X 15.5mm) Radial Plastic Rectangular Can 22.5mm 110°C Automotive AEC-Q200 Loose