BFC236861223
Partnumber:
BFC236861223
Manufacturer:
Vishay
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Film 0.022uF 630V PET 10% (12.5 X 5.9 X 14.9mm) Radial Wound 10mm 105°C Loose