BFC237065152
Partnumber:
BFC237065152
Manufacturer:
Vishay
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Film 0.0015uF 400V PET 10% (7.2 X 2.5 X 6.5mm) Radial Plastic Rectangular Can 5.08mm 105°C Automotive Ammo