BFCN-1690+
Partnumber:
BFCN-1690+
Manufacturer:
Mini-Circuits
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Ceramic Filters Band Pass 1690MHz 5dB 50Ohm SMD 6Pin T/R