BK1608HM102-T
Partnumber:
BK1608HM102-T
Manufacturer:
Taiyo Yuden
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Ferrite Beads Multi-Layer 1KOhm 25% 100MHz 200mA 700mOhm DCR 0603 T/R