BK2125HM601-T
Partnumber:
BK2125HM601-T
Manufacturer:
Taiyo Yuden
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Ferrite Beads Multi-Layer 600Ohm 25% 100MHz 0.5A 0.25Ohm DCR 0805 T/R