BK/GBB-25-R
Partnumber:
BK/GBB-25-R
Manufacturer:
Eaton
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Fuse Miniature Very Fast Acting 25A 250V Holder Cartridge 6.35 X 31.75mm Ceramic Carton CE/CSA/UL