BK/GMA-V-15-R
Partnumber:
BK/GMA-V-15-R
Manufacturer:
Eaton
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
Fuse Miniature Fast Acting 15A 125V Axial 5 X 20mm Glass Carton CCC/CSA/UL