BLA2ABD750SN4D
Partnumber:
BLA2ABD750SN4D
Manufacturer:
Murata Manufacturing
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Ferrite Beads Chip Array 75Ohm 25% 100MHz 200mA 200mOhm DCR 0804 T/R