BLF4G10LS-120
Partnumber:
BLF4G10LS-120
Manufacturer:
NXP
products.category:
HF/RF Device
Availability:
100000 in stock
Package
RF MOSFET N-CH 65V 12A 120W 800-1000MHz SOT-502B