BLM03AX241SN1D
Partnumber:
BLM03AX241SN1D
Manufacturer:
MURATA
Availability:
10000 in stock
Package
Ferrite Beads Multi-Layer 240Ohm 25% 100MHz 0.35A 0.38Ohm DCR 0201 T/R