BLM15AG121SN1
Partnumber:
BLM15AG121SN1
Manufacturer:
Murata Manufacturing
products.category:
MODULES
Availability:
618 in stock
SKU:
BLM15AG121SN1
Package
Ferrite Beads Multi-Layer 120Ohm 25% 100MHz 0.5A 0.25Ohm DCR 0402