BLM15AG221SN1
Partnumber:
BLM15AG221SN1
Manufacturer:
Murata Manufacturing
products.category:
C/R/E
Availability:
1461 in stock
SKU:
BLM15AG221SN1
Package
Ferrite Beads Multi-Layer 220Ohm 25% 100MHz 300mA 350mOhm DCR 0402