BLM15AG601SN1
Partnumber:
BLM15AG601SN1
products.category:
MODULES
Availability:
386 in stock
SKU:
BLM15AG601SN1
Package
Ferrite Beads Multi-Layer 600Ohm 25% 100MHz 0.3A 0.52Ohm DCR 0402 T/R